У снах тебе бачив і мріяв
і сам я завжди опинявся
без тебе були лиш надії
без тебе на частки я рвався
і дощ замивав мою душу
а серце не знало покою
я жив наче риба на суші
без щастя без тебе як в комі
ти просто мені дарувала
ці ранки як наче уяву
без тебе я вже не бажаю
я хочу з тобою так Валя
у скелях запечені річки
лавина завмерла як камінь
без тебе не сяють вже зірки
і серце не б'ється вже Валя !!!
я наче на жив просто марив
не знав що ти здійснюєш мрії
що вітер мій скине тумани
і я про кричу твоє ім'я
і хай осипається гори
затоплює кригу водою
я більше не буду без тебе
я хочу тільки з тобою !!
у скелях запечені річки
лавина завмерла як камінь
без тебе не сяють вже зірки
і серце не б'ється вже Валя !!!