Світи, розділені війною.
Хтось пиво п'є, а хтось став гноєм.
Хтось зачаровано на квіти,
А хтось зостався в полі гнити.
І поміж нас велика прірва !
А в чистім полі яма-вирва--
Там піксель прикриває кості,
В них не залишилося злості.
Вони, очищені дощами,
В останню мить хотіли мами.
Проте, залишені у полі -
Ніхто не зна своєї долі.
А я собі із джезви кави,
На сонце кліпну- заяскраве
І чимчикую на роботу-
Вже завтра вихідний - субота.
21.05.25