1.А я сяду в кабріолет
І поїду в рідне село .
У сусіда куплю я мед
і сальця пару кіло.
Колоситься скрізь бур'ян .
Огірочків нарву я трішки .
Надихає мій панянки стан
тиша .Йду до річки пішки .
( приспів)
Ой там річенька тече .
Змиє думки водиця .
Сонечко так пече .
Зріє полуниця .
2.Йду до річеньки купатись
несу тормозочок .
Буду краєм надихатись ,
квіти зберу в віночок .
Змиє всі думки водиця ,
що душу дурманить.
Найсмачніша полуниця
сусідська завжди манить .
( приспів)
Ой йой річенька тече .
Змила думки водиця .
Сонечко так пече .
Манить полуниця .
Ой йой річенька тече .
Змила думки водиця .
Сонечко так пече .
Манить полуниця .