Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Капелька: Прозревших много на Земле - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ Галина Лябук, 02.06.2026 - 16:42
Світом правлять гроші, тому йде затяжна війна, пандемія, де заробили мільярди на вакцині. Ні, щоб дати зброю Україні, щоб разом подолати зло 21 століття, то вони продають за гроші. Кажуть, що гроші від Сатани, що хоче заволодіти світом. Вірші Ваші - завжди в ногу з часом. Катерина Собова, 17.05.2026 - 21:58
Світлая (Світлана Пирогова), 17.05.2026 - 21:32
liza Bird, 17.05.2026 - 20:31
Стільки інформації... багато брехні... можемо тільки про щось здогадуватись, а правде де? У кожного свої висновки...час невгомонний, мінливий, тільки ми як в тумані...він стелиться і затьмарює очі, які і так не можуть вже бачити це покалічене життя. який нікого не залишає байдужим! Якщо правда(інформація) веде людство до розвитку, свободи, здоров'я, миру, любові, радісті, справедливості, заможнього життя, істини буття то звісно до такої інформації бажано прислухатися. Мудрий народний принцип життя "Довіряй, але перевіряй" завжди мав рацію і є дуже актуальним, важливим, а також вирішенням багатьох якщо не всіх проблем людства, що до правди! Якщо за альтернативну інформацію відправляють у в'язницю, чи піддають тортурам, чи знищуть, чи обливають помиями брехні і бруду то люба свідома людина повинна розуміти про те, що діється у цьому світі! Капелька відповів на коментар Веселенька Дачниця, 26.05.2026 - 22:50
Ніна Незламна, 17.05.2026 - 16:44
Капелька відповів на коментар Ніна Незламна, 17.05.2026 - 22:57
oreol, 17.05.2026 - 16:38
Не згоден.Нам так хочуть це те ж втлумачити в голови, все набагато простіше - бабло. Гроші - то зло. Причини всіх цих бід - гроші, збагаченя одних за рахунок інших, нові схеми, нова зброя масового знищення. Потрібно бачити хто за цим всім стоїть - банкіри й власники заводів, що виробляють зброю. Людям потрібно просто писати, залишились старенькі люди навіть у ЄС, а те нещастя що туди завезли себе ще покаже, точно як і ті кого завозять в Україну. Ми навіть уже побачили по деяких, які прибували сюди до війни, до чого вони привели і до чого це все призвело. Маркса зараз на вили, та колись він спас від війн - боялись тих, кому втрачати нічого, тому створили їм більш менш нормальні мови життя. А зараз ідеологія змінилась. Рух, частота обертання наростають, чи можна зпинити розручено колесо? Не знаю чи це уже взагалі можливо.
Дякую, шановний oreol, за зворушливий відгук!
Тільки, що мій великий відгук, який писав Вам у відповідь було знищено навіть до відправки. Можливо це збіг, але можливо і ні. Відгук Анатолія Волинського і моя відповідь на його відгук після мого повторного редактування свого відгуку на достойний, актуальний відгук Анатолія були одразу видалені сайтом Клубу. В моєму вірші мовлено все відкритим текстом і кожна людина може зрозуміти зміст як це бажає або звісно не погодитися. Потрібно бачити хто за цим всім стоїть - банкіри й власники заводів, що виробляють зброю. - Дякую, oreol, за актуальність і розумність Ваших слів, але повинно зрозуміти, що і у них є свій або свої господарі. Звісно навіть народна мудрість мовить: Хто гроші платить, той і музику замовляє". А гроші в цьому світі належать "обраним", а іншим народам вони лише дають їх потримати в своїх руках і то з відсотками. Муаммара Каддафі, який бажав звільнити африканські народи від фінансового ярма і рабства і прагнув заможного життя для африканських народів було негайно і жорстоко знищенно. На фото до цього вірша неозброєним оком видно кому належать гроші. А є ще економічне, політичне, научне, історичне, хронологічне, медичне, релігійне рабство і інші види підкорення людства. В людства дуже серйозні проблеми, але людей постійно зомбують всілякими методами відволікая від справжньої реальністі. Розкручене колесо неможливо зупинити до тих пір доки речі не будуть іменовати своїми іменами, але якщо брехню витягти на світ Божий то звісно вона як і темрява розвіється і зупиниться сама собою як і розкручене колесо бо не буде можливості втілювати зло, яке все іде по плану.
Та немає в них ніяких господарів,
ШІ приніс не лише щось хороше, а й дав можливість прогнозувати, моделювати сценарії, от все й відбувається за сценарієм, як вони вважають безпрограшним для них, жадібність і бажання наживи от і все, що можна сказати про сьогодення, ні моральних ніяких інностей, нічого людського, Криза капіталізму очевидна, щоб з неї вийти - потрібно все зруйнувати і за рахонук інших, біди, розруха їм потрібні, щоб урятувати власну економіку, а цим акторам озолотитись, ніякої релігії нема в наш час, Золотий тілець засліпив очі усім, продається не лише честь і совість. Про зникнення коментарів можу сказати таке - ніхто тут їх не видаляє, тут все автоматизовано, якщо в тексті є слово чи вислів не допустимі, як важають вони, цей коментар - видаляється автоматично як і твір. Ми думаємо пишучи твір що це слово коректне, а воно в словнику - як не цензурне і весь твір, яки й ви написали - може бути автоматично програмно бути видаленим,то не люди контролюють уже все, світло, газ, звязок, чати, там боти з іменем людини, приємним голосом, які вас просять зачекати й відливо, часами посилають культурною мовою куди подальше. А за ними хтось стоїть як ви сказали - ніхто за ними не стоїть, вся та сама паразитична система, що була і в совку, проте тоді боялись відкрито красти, відкрито жити на широку ногу, накажи одного, друго, всі знають кого і зразу все це припиниться, застав всіх платити податки і чим вищий дохід- тим вищий процент, аж до 90 відсотків повинен сплатити в казну, а при приховуванні статків - повна конфіскація і зразу не буде тих, хто стоїть за ними, повинно бути все прозоро, навіть в 1996 році закони були прозорі поки не переграли все в бік олігархічних кланів. То стояли за цим всім у країні олігархи, тепер дерапарат і не потрібно видумувати ще когось, є конкретні особи що цим всім заправляють.
Дякую, oreol, за відгук. В тему Вашого відгуку. Офіційних релігій, вірувань близько 10 тисяч. В одній із основних релігій мовлено кому давати гроші і забирати з лихвою, кому без лихви. Звісно накази своєму народу дає Господарь чи Господь, чи Бог чи Господь Бог. А також наказує не поклонятися чужим Богам.
Такщо Золотий телець тобто гроші і лихва непросто в приоритеті, а це і є заповідь Господаря. Якщо мовити більш сучасною мовою то Ватикан, спецслужби, яснобачучі, офіційні і альтернативні дослідники, воєні, деякі відомі вчені, звичайні люди, випадкові свідки, історичні свідчення, рукописи, манускрипти підтверджують реальність баченого, небаченого світлого і темного світів, та інопланетян чи прибульців. В релігіях їх іменують бісами, дослідники іменують чужими, також нелюдьми. Багато різновидностей та назв. Багато різних офіційних, неофіційних свідчень появи НЛО. Якщо взяти за основу - керування людської цивілізації зовні то це і може бути Господарь чи Господарі і як Ви самі до цього стверджували Архонти. Чи Арханти. Багато сучасних технологій не є людськими, в цьому легко переконатися. Багато технологій втілюються в життя людей зовні. Багато свідчень зовнішнього втручання чи наказу для втілення зла на Землі, наприклад, план Трьох світових війн, план одної із головних релігій, що до сучасного Золотого тельця і що до ставлення(знищення) тих народів, які не підкоряться. Можете мені зовсім не вірити, але можете перевірити як один Бог ревнував і забороняв поклонятися і служити іншим Богам. В Біблії про велику кількість Богів мовиться неодноразово. Звісно якщо є ті Боги то вони для когось живущих на Землі не є хлопчиками на побігушках. Про зникнення коментів я майже з Вами повністю згоден. Звісно вже до цього все прекрасно розумів. Є алгоритм. Є ШІ, який втілюється зараз в усі сфери життя. Звісно, що ми не відкрили Америку одне одному тим паче якщо відгук видалив Анатолій, а мій зник разом з його відгуком. Щиро дякую, oreol. Капелька, 17.05.2026 - 14:16
Благодарю, Анатолий, за комментарий, который был только что удалён из вне вместе с моим комментарием, - ответом Вам, в котором я затронул серьёзные вещи. Наталі Косенко - Пурик, 17.05.2026 - 12:05
Дуже важлива тема, яка турбує людство. Гарно і змістовно передали це у вірші. Дякую, Олексію, Ви - справжній патріот. Капелька відповів на коментар Наталі Косенко - Пурик, 17.05.2026 - 12:44
Які реалії життя в Україні і у всьому світі - такий і вірш. Комусь дано мовити про красу Землі, природи, людей і гарних, добрих, важливих речей, а комусь дається мовити або попередити про те, що планується і здійснюється ворогами Землі що до Землі, природи, людства і гарних, добрих, важливих речей. Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Капелька, 17.05.2026 - 17:34
Стовідсотково згідна, шановний Олексію. |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||