
День Піонерії було 19 травня і було там багато хорошого: діти були добріші, колективізм здружував у корисних справах, не було такого жорстокого булінгу, як зараз, вершиною свята була каша, конкурси, спортивна гра "Зірниця", концерт біля вогнища, де діти залюбки демонстрували свої таланти! Як і в кожній справі, можливо, і були якісь недоліки, та в теперішньому суспільстві їх набагато більше: права людей порушуться, магнати не зацікавлені у закінченні війни, у дітей нема радісного дитинства, ми під гучні гасла прямуємо у прірву!