Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Ярослав К.: Що було - те було - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ Капелька, 17.05.2026 - 12:29
Ви зробили вірно, зробили так як рахували правильним і можливим. До речі, в тему Вашого вірша і того, що діється в Україні і планується у всьому світі. І в жарт і всерйоз. У кожної людини в голові свої "таргани", але гірше за все коли таргани однієї голови йдуть воювати з тарганами іншої голови! Ярослав К. відповів на коментар Капелька, 04.06.2026 - 23:18
Ого, як глибоко копнули |
|
|
||||||||||||||||||||||||||