Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Микола Карпець)): ТЦК - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ Настасія, 10.05.2026 - 18:51
Микола, прочитавши твій текст, можна зробити однозначний висновок - ти повністю виступаєш за ТЦК і виправдовуєш усі їхні методи. Твоя позиція тримається на тезах, які ти сам і підтвердив своїми словами.Ти вважаєш цю структуру недоторканною, а будь-яку критику- роботою на ворога. Ти прямо пишеш: той хто виступає проти тцк, ЯК СТРУКТУРИ ЗСУ, намагається зробити усе, щоб територія України була ОКУПОВАНА. Для тебе система понад усе, а законність їхніх дій, судячи з усього, на другому місці. Ти відкрито зневажаєш людей, які не згодні з такою мобілізацією, і називаєш їх прямо: звичайними щурами які ховаються від мобілізації та свідомими ворогами України. Ти не допускаєш думки, що у людей можуть бути права, для тебе вони -або (свої), які мовчать, або фсб-шні агенти. Ти фактично забороняєш суспільству чинити опір свавіллю, заявляючи: масове цькування усіх без винятку співробітників даного підрозділу - це уже ПЛАНОВА ТЕРОРИСТИЧНА ДІЯЛЬНІСТЬ. Твій текст -це чиста адвокатура системи проти власного народу. Ти вибрав сторону структури, а не людей, і твої власні слова це доводять краще за будь-що інше. Питань до тебе більше немає. Дякую ..Ганьба тобі !!! Микола Карпець)) відповів на коментар Настасія, 11.05.2026 - 08:25
УКРАЇНОФОБКА І ЛЮБІТЄЛЬНІЦА РУЦКОГО МІРА фсб-шна підстілка настінька, від ненависті до України і українціців і бажанні якомога швидше опинитися в руцком мірє, бється в припадку в очікуванні братіков асфабабітєлєй
Настасія відповів на коментар Микола Карпець)), 11.05.2026 - 08:41
Микола, твоя реакція - це найкраще підтвердження моїх слів. Коли тобі вказали на твою ж цивільну сліпоту, ти не знайшов нічого кращого, як опуститися до дешевих образ і безглуздих звинувачень.Ти називаєш мене "українофобкою" лише за те, що я виступаю за законність і права людини в Україні?!!!! Це і є твоя "демократія" - обзивати кожного, хто не згоден із твоїм виправданням ТЦКашного геноцидного сваілля ? Твій перехід на особистості лише показує твою слабкість і безсилля. Ти настільки злився зі своєю роллю адвоката системи, що вже не бачиш за нею живих людей. Бридко дивитися, як ти прикриваєш свій САДИЗМ і зневагу до співгромадян патріотичними гаслами. Справжня Україна - це держава вільних людей і закону, а не твоє викривлене бачення, де за критику чиновника таврують ворогом. Твій "праведний гнів" - це просто маска, яка щойно сповзла. Питань до тебе більше немає. Ти так ЗГАНЬБИВСЯ привселюдно. Микола Карпець)) відповів на коментар Настасія, 11.05.2026 - 09:10
))) Бабка утіна і любітєльніца руцкого міра, яка лиш і уміє, що викладати фсб-шні шпаргалки, а по суті тексту ессе є що сказати*..чи, як і у всіх цапорилих, мізків не вистачає?
Настасія відповів на коментар Микола Карпець)), 11.05.2026 - 09:14
Миколо, пам’ятаєш притчу царя Соломона про двох жінок і дитину?Справжня мати благала: "Не ріжте немовля - віддайте його іншій, тільки хай живе". Бо для неї життя дитини було важливіше за право володіння. А друга жінка сказала: "Ріжте". Бо не любов’ю керувалась, а сліпою впертістю й ненавистю. Для мене сьогодні тим живим немовлям є український народ. Наші чоловіки, сини, батьки, молодь, майбутнє України. І коли я кажу: "Зупиніть це безумство, не кладіть народ під ніж за землю, амбіції й політичні ігри", -я говорю як та мати, яка хоче врятувати дитину будь-якою ціною. А ти, Миколо, на жаль, дедалі більше стаєш на бік тієї жінки, яка готова сказати: "Ріжте", аби тільки не поступитися. Землю можна повернути, відбудувати, відвоювати або втратити. А вбитих людей уже ніхто не поверне. Без живого народу не буде ні України, ні поезії, ні майбутнього. Микола Карпець)) відповів на коментар Настасія, 11.05.2026 - 09:21
Нє, цапонастінько - твій чорний ротяка волає про бажання твоєї чорної башки, щоб твої братіки-асфабадітєлі якомога швидше окупували Україну і розпочався геноцид українського народу...твої мрії і бажання уже давно не в Україні, а в руцком мірє.... а до України лиш ненависть..
Настасія відповів на коментар Микола Карпець)), 11.05.2026 - 09:23
То подай на мене заяву до СБУ ...Я хочу теж на тебе подати заяву про наклеп і нехай правоохоронні структури або лікарі працюють з тобою
Настасія відповів на коментар Микола Карпець)), 11.05.2026 - 09:35
ти свою репутацію знищив повністю і під всіма твоїми текстами буде завжди маленький коментар - "ВІН БУВ ЗА ТЦКашний ГЕНОЦИД Українського народу"...Я про це подбаю....Скріни вже зробила твого щиросердного зізнання в підтримці ТЦКашних Геноцидників.
Настасія відповів на коментар Микола Карпець)), 11.05.2026 - 09:43
І прибери Тараса Шевченка з аватарки - ти не вартий навіть згадки поруч із ним. Шевченко завжди був проти поневолення, приниження й знущання над українським народом, проти несправедливості, тиранії та влади, яка топче людську гідність. Настасія відповів на коментар Микола Карпець)), 11.05.2026 - 10:07
Микола, ти виклав ці скриншоти як "трофей", але насправді це вирок тобі і твоїй системі. Ти довів людей до такого розпачу і люті своїм виправданням убивств і побиттів ТЦКашниками, що вони вже не бачать різниці між методами ТЦК і окупантів.Замість того, щоб жахнутися від того, що українці пишуть такі слова від безвиході, ти радієш можливості "здати" когось. Це і є твій садизм у чистому вигляді. Ти відкрито ПІДТРИМУЄШ - ТЦК-ГЕНОЦИД проти українського (не твого ) народу, де людей нищать фізично і морально прямо на вулицях. Твої дії і твоє СХВАЛЕННЯ насильства - це і є найбільша допомога ворогу, бо ти нищиш віру людей у власну державу. Ти НЕ патріот, ти - людина, яка насолоджується терором проти своїх, і ці повідомлення - результат твоєї діяльності. Ти виправдовуєш геноцидні методи системи, яка замість захисту прав людини займається її знищенням. Твоя радість від цих скриншотів лише вкотре доводить, що для тебе смерть і побиття українців - це лише привід для чергового доносу. Вирок твоїй людяності вже винесено. Настасія відповів на коментар Микола Карпець)), 11.05.2026 - 10:41
Справа в тому, що ти натравлюєш на мене систему, з якою я борюся. Ту саму систему, яку ти обрав у 2019 році і яка знищує український народ, звільняючи землі від етнічних українців. Твоя мета і мета твоїх господарів - щоб ресурси та надра України дісталися кому завгодно, тільки не Титульному народу - етнічним українцям, який ти так завзято намагаєшся витіснити з власної землі. Ти свідомо виступаєш ЗА ТЦКашний вилов, за "бусифікацію" та за утилізацію українського народу. Кожне твоє слово схвалення на адресу цього свавілля - це цвях у труну нашої свободи. Поки ти працюєш звичайним стукачем, викладаючи скрини та намагаючись залякати незгодних, ти фактично працюєш на повне очищення цієї землі від українців. Ти обрав шлях знищення власного народу, і твоя підтримка цього геноциду вже не прикриється жодними патріотичними гаслами. Твоя радість від цих скриншотів лише вкотре доводить, що для тебе смерть і побиття українців - це лише привід для чергового доносу. Твоя совість давно замовкла на догоду системі. |
|
|
|||||||||||||||||||||||