Якби цей травень вмів писати вірші,
Звучали б в нім молитвою Слова,
Весна б всміхнулась у ранковій тиші,
Мов зазвучала б музика жива.
В них заспівали б ліс, луги, діброви,
В ній чули б голос неба і вітрів,
Захоплюючись чистим його Словом,
Місяць би зорі в танець запросив.
У кожнім Слові відчувалась ніжність,
Всі чисті та безмежні почуття,
Бо що є в світі цьому важливіше,
Де лиш Любов є джерелом життя!
І був би травень цей, поет відомий,
Ще й музикант, художник-віртуоз,
Зникають з серця і печаль і втома,
Ви чуєте? Це травень творить щось!
Галина Грицина.