Пісня, згенерована мною за допомогою ШІ, на цей вірш
https://www.youtube.com/watch?v=EFnfQ0jc2d4
Давно цвіли для нас каштани.
Колись ми юними були.
Чекали зустрічей жаданих
В обіймах ніжної весни.
Літа згубилися в туманах
І не знайти шалений час.
Що сталося тоді між нами,
Що доля розлучила нас?
Давно у мене інша жінка,
А в тебе інший чоловік.
Але чомусь і досі гірко,
Що відпустив тебе навік.
Життя спливає без упину.
Стежки завіяв вітровій.
У снах до тебе й досі лину.
Ласкавий погляд бачу твій.
Ніяк забути я не можу
Твоєї усмішки красу.
Колись шукав на тебе схожу,
Та, мабуть, більше не знайду.
Якщо згадаєш за потреби
Мене у тиші мовчазній,
То знай, кохання лиш до тебе
Я бережу в душі своїй.
Давно цвіли для нас каштани.
Колись ми юними були.
Чекали зустрічей жаданих
В обіймах ніжної весни.
01.06.2026 Л. Маковей (Л. Сахмак)