Пісня, згенерована мною за допомогою ШІ, на цей вірш
https://www.youtube.com/watch?v=DsBKmVZpYzk
Лиш приходиш, мій сину, у снах,
Прикриваючи зболені рани.
І благаєш: — "Матусю, не плач!
Я до раю лечу з журавлями!
Гіркоти спито мною за край
І не сила вже бачити смерті.
Не журись, відпусти, не шукай!
Всі стежини до мене затерті.
Лиш погляну на тебе здаля
Крізь мереживо білих туманів.
— Ти відчуєш, матусю, що я
Не забув! Що тебе пам'ятаю.
— Не сумуй! У призначені дні
Шлях на землю відкриється з неба.
Я у двері зайду потайні
І тихенько присяду до тебе.
Погортаємо фотоальбом.
Він покаже нам спільні дороги.
Зазирнемо, матусенько, знов
У дитинство моє босоноге!
Пригорнуся до тебе тайком.
— Наспівай лиш мені колискову!
На прощання, змахнувши крилом,
Знов полину до райського дому..."
.....
Лиш приходи, мій сину, у снах,
Прикриваючи зболені рани.
І благаєш: - "Матусю, не плач!
Я до раю лечу з журавлями!
16.05.2026 Л. Маковей (Л. Сахмак)