Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Микола Карпець)): В Сибір (Патріотка США) - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ Настасія, 14.05.2026 - 11:28
А чого ти не викладаєш повну особисту переписку? Де ти мене ображаєш і кажеш в безсиллі, що я маю здохнути.... Твоя пряма мова: "Наствнька должна сдохнуть...".Зачепила я тебе за саме болюче... Вибач, будь ласка... Але ти маєш знати, що я б’ю дуже боляче, і це від мене не залежить. Твій черговий пронос лайки та побажання мені смерті лише підтверджують мою правоту: ти не здатний на жоден аргумент, окрім істерики. Твоя фраза "Наствнька должна сдохнуть..." та звернення до жінки "єбано м'ясо" - це і є твоє справжнє обличчя. Ти так старанно вихваляєш ТЦК і їх штурми проти українського народу, бо це єдиний спосіб для тебе відчути хоч якусь вагу, сидячи в безпеці. Я тебе заскринила не тому, що боюсь твоїх погроз. Я заскринила тебе як приклад того, на що перетворюється людина, коли в неї закінчуються мізки і залишається тільки злість. Я тебе попереджала - зі мною воювати не можна, бо я б'ю правдою, а ти у відповідь тільки обсираєшся від безсилля. Дякую, що так наочно демонструєш усім свою "чоловічу гідність". Микола, не займайся політикою — не твоє це. Ти втратив орієнтири і воюєш проти українського народу. |
|
|
|||||||||||||||||||||||