Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Емма Конвалiя: Втеча з пекла - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ Емма Конвалiя відповів на коментар Світлана Себастіані, 17.05.2026 - 19:36
Дякую! Я дуже рада, що Вам сподобалось! Дружня рука, 14.05.2026 - 16:23
Коли три крапки розлетяться в різні боки, Залишиться таке жадане небо, А далі мов у сні по небу кроки, І щось важливе ... те котре ... про себе ... Емма Конвалiя відповів на коментар Дружня рука, 14.05.2026 - 19:40
Щиро дякую, Друже! Яка красива відповідь! Дуже зворушливо і дуже до серця! І важливе про себе... Навзаєм - щиро бажаю його і Вам! filaya, 13.05.2026 - 20:21
А десь висо́ко недосяжний клаптик неба,Блідий й кругленький, наче поранковий місяць. І чорні крапки в піднебессі – певно птиці. Три крапки й досить. Без надії. Наша тема. Небо - це завжди надія у будь-яких ситуаціях... Я, читаючи цю маленьку поему з широким діапазоном можливостей, думаю: яку треба мати силу душі, щоб таке написати... Я дивуюсь і дивуюсь Вам, Еммо! Відмінний вийшов вірш! Емма Конвалiя відповів на коментар filaya, 14.05.2026 - 19:42
Щиро дякую, Станіставе! Коли життя випробовує, воно не питає, чи сильні ми. Дуже дякую Вам за високу оцінку! Мені дуже приємно і дуже важливо! Емма Конвалiя відповів на коментар Катерина Собова, 13.05.2026 - 17:55
Дякую, пані Катерино! Бажаю Вам найліпших емоцій і завжди гарного гумору! Ніна Незламна, 13.05.2026 - 07:58
Емма Конвалiя відповів на коментар Ніна Незламна, 13.05.2026 - 17:53
Дякую, пані Ніно! Так, всі ми час від часу тікаємо з власного пекла. Бажаю Вам тільки найкращих емоцій у житті! Наталі Косенко - Пурик, 12.05.2026 - 20:20
Так чітко, виважено і дуже зворушливо. Рядки проникають в саме серце. Дякую, Еммо.Крізь мертві води, через полум’яні хвилі, Які горять, мов придорожні дикі маки. Дивись, ти бачиш? Непоборні лози дяки Зійшли в безодні й до блакиті заструміли Емма Конвалiя відповів на коментар Наталі Косенко - Пурик, 13.05.2026 - 17:51
Вам дякую, Наталі, за прочитання і за душевний відгук! liza Bird, 12.05.2026 - 20:16
Вірш незвичайно майстерно написаний... сильні образи вражають...читаєш і затамовуєш подих...браво Еммо! Емма Конвалiя відповів на коментар liza Bird, 13.05.2026 - 17:50
Щиро дякую, Лізо! Не сподівалася так емоційно вразити, але мені дуже приємно, що вдалося. |
|
|
||||||||||||||||||||||||||