О ні, я не у сні,
Я між двома світами:
Один є зовні,
Інший у мені,
Один у мирі
між двома літами,
А другий у пекельному вогні,
Що болем відчувається в мені...
О ні, я не у сні...
Розірваний я між двома містами,
Знесилений, розбитий до нестями,
Я не у сні, о ні !..
Реальність у страшній війні,
Що рикошетом лупить по мені,
Усі ці довгі дні
І довжелезні ночі,
Що не зімкнути очі,
І вже не спать мені,
О ні !..