Ось червень на носі, як в Вербну неділю.
Погода холодна, їдка,
А хмари скоботні, важкі, почорніли...
І досі триває війна...
Додолу пагілля схиляють дерева,
Так люди шанують бійців.
Найкращі їдуть, найхоробріші леви,
А хтось набива гаманці.
Негода мине і теплом одарує,
На жаль, знов не буде вишень.
Єдина надія, що Бог подарує
Вкраїні моїй мирний день.