Я думала , що ми більше ніколи не зустрінемось
Але кожного дня бачу тебе з квітами
Мої вікна бачили вже квіти з усього світу
З Канади з Азорських островів
З Кореї та Японії
Печальні квіти В'єтнаму та Камбоджі
Зворушили в душі те що там так довго спало
Спогади про наше прощання
Але настає ранок : І ти знову у мене під вікном
На цей раз це бузок , ти нарвав його у сусідів
Я знаю що тебе оштрафують . І не скажу що мені це неприємно
Я люблю квіти , але і мільйони алих троянд
Не повернуть нашого кохання.
Прости мене будь ласка