Енергія весни,вона стрімка,як річка,
Вона така,як світ,який безумний вічно.
Енергія весни покликала в дорогу,
І вже не сняться сни,не чуєш ту тривогу,
Яка луна вночі і звук цей ріже скроні,
Так хочу спів пташок і сонечко в долоні.
Енергія життя.В когось її багато,
А в когось -лише тінь,що накриває в свято.
Енергія життя-така велика сила,
Вона тоді жива,як серце полюбило,
Без почуттів вона заморена і нудна,
Неначе та вода ,що стала каламутна,
Ну,а коли весна і сонечко пригріло,
То оживе і той,хто спав,бо втратив крила.
03.03.2026 р.