Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Правила публікації та користування сайтом

logo
Правила публікації та користування сайтом
UA  |  FR  |  RU

Рожевий сайт сучасної поезії

Бібліотека
України
| Поети
Кл. Поезії
| Інші поет.
сайти, канали
| СЛОВНИКИ ПОЕТАМ| Сайти вчителям| ДО ВУС синоніми| Оголошення| Літературні премії| Спілкування| Контакти
Кл. Поезії

 x
>> ВХІД ДО КЛУБУ <<


e-mail
пароль
забули пароль?
< реєстрaція >
Зараз на сайті - 16
Пошук

Перевірка розміру
Правила публікації та користування сайтом

ОНОВЛЕНО

Сайт poetryclub.com.ua надає можливість БЕЗКОШТОВНОЇ публікації поетичних творів усім бажаючим за умови дотримання таких правил:

 1. Персональні дані публікатора зазначаються під час заповнення реєстраційної форми. Публікатор може, за бажанням, змінити свій НІК, під яким його знають на Сайті Клубу Поезії (коли звернеться до адміністрації Сайту). Під час реєстрації Автор зобов’язаний внести реальний емейл, телефон, скайп, адресу місця проживання, аби з ним могли зв’язатися у якомусь випадку чи повідомити  щось. Реальне ім’я та місце проживання, контактні дані ніколи, за жодних обставин, не розголошуються модератором Сайту будь-кому.
   
 2. Авторські права на твори, які публікуються на Сайті Клубу Поезії, повинні належати публікатору. У протилежному випадку відповідальність за присвоєння авторського права на твір несе особа, яка його виставила на Сайті Клубу Поезії. Сайт Клубу Поезії не несе відповідальності за порушення авторського права на твір.
   
 3. Автор має право виставити на добу два твори на ознайомлення, обговорення.
   
 4. Автор може додавати на свою особисту сторінку рецензії про себе, автобіографічні спогади у будь-яких форматах: текстових, аудіо, відео.
   
 5. Забороняється грубіянити, поводитися по-хамськи з Автором твору чи коментаря. У такому разі спочатку буде попередження Автору, потім  блокування до вибачення публічного і видалення Автора.
   
 6. Автор не може заблокувати обговорення виставленого ним твору  членами Клубу Поезії. Можуть бути лише заблоковані коментарі  не членів Клубу Поезії за бажанням Автора.
   
 7. Забороняється вживати московсько-монгольську нецензурщину,  пропаганда російських письменників, російського способу життя, на відміну від письменників інших народів Росії, які пишуть своєю рідною мовою і на користь агресора.
   
 8. У чаті Сайту Клубу Поезії не писати за все, крім літературного диспуту творів чи обговорення літературних особливостей, тенденцій літератури, конкурсів тощо. 
   
 9. Автор Сайту Клубу Поезії має право у Клубі Поезії оголосити свій особистий літературний, музичний, чи відеоконкурс зі своєю особистою оцінкою (журі тощо), за винятком нецензурщини у творах, та обговорення результатів конкурсу (слід звернутися до модератора для виділення вкладки під дозволений конкурс).
 10.  Автор може звернутися до модератора з проханням прямої трансляції творчого вечора, виступів у прямому ефірі. Чи у запису і за технічної можливості Сайту Клубу Поезії трансляції будуть викладені.
 11. Колектив Сайту Клубу Поезії буде вдячний всім Авторам Сайту і читачам, працівникам освіти, керівникам літературних студій, творчих колективів за використання емблеми Клубу Поезії у своїй діяльності.
x
Нові твори
Обрати твори за період: