Сайт поезії для дітей, вірші, поздоровлення у віршах :: Мандрівник: "Ziferblat" на Євробаченні - ВІРШ


Мандрівник: "Ziferblat" на Євробаченні - ВІРШ
UA | FR | RU

Поезії для дітей (не для дорослих)

Бібліотека | Поети Клубу Поезії | Спілкування | Книгарня | Літературні премії | Контакти КлПоезії |

 
>> ВХІД ДО КЛУБУ <<
e-mail
пароль
забули пароль?
< реєстрaція >



Зараз на сайті - 2

Пошук


Перевірка розміру




"Ziferblat" на Євробаченні

це історія форПОСТу, екзистенційний руПор "Бути - ЛітАти"... акорДами темпеРамент накОтити, аби єство весНИ рятувати оБАЧнО БЛАКитнО - жОВтими аПЛІкаціями... чуЄте енергію наших неСКОРЕних імПУЛЬСів ?!. "Ziferblat" - український музичний гурт, котрий з піснею "Bird of Pray" представляв нашу країну на цьогорічному пісенному конкурсі Євробачення - 2025, увійшовши до чільної десятки найкращих колективів цього престижного мистецького форуму.

ID: 1039972
Рубрика: Поезія, Лірика кохання
дата надходження: 18.05.2025 09:10:57
© дата внесення змiн: 18.05.2025 16:32:11
автор: Мандрівник

Мені подобається 1 голоса(ів)

Вкажіть причину вашої скарги



Попередній твір    Наступний твір
 Перейти на сторінку автора
 Редагувати  Видалити    Роздрукувати


 

В Обране додали:
Прочитаний усіма відвідувачами (121)
В тому числі авторами сайту (7) показати авторів
Середня оцінка поета: 0 Середня оцінка читача: 0
Додати коментар можна тільки після реєстрації
Зареєструватися може будь-який відвідувач сайта.




КОМЕНТАРІ

G-style, 18.05.2025 - 15:58
євробачення єврозбочення... mda
 
Мандрівник відповів на коментар G-style, 18.05.2025 - 17:16
Збочення у голові пуйла і його кривавих покидьків, а коли люди зібралися поспівати, хіба у цьому є якась деструкція ?
 
G-style відповів на коментар Мандрівник, 19.05.2025 - 21:00
Деструкція в самій ідеї цього конкурсу для подачі і просування збоченців як норму...
 
Мандрівник відповів на коментар G-style, 19.05.2025 - 21:31
Гурт "АББА", наші співачки Руслана й Джамала, які перемагали свого часу на Євробаченні, теж збоченці ? А "Калуш Оркестра", згадав про них як нещодавніх переможців, теж якісь не такі ?
 
G-style відповів на коментар Мандрівник, 20.05.2025 - 11:24
Я ж не кажу що це конкурс виключно збоченців, а про його доволі виразну тенденцію просування представників ЛГБТ... Навіть не дивлячись його трансляцій, в якихось новинах в сюжетах про нього завжди чую чи бачу що переміг то транссексуал з Ізраїлю, то якась лесбійка... А ось у цьому циферблаті хлопець в рожевому платті, це що?.. А переможець нинішній здається теж того... то ж не нарікайте на педофіла пуйла і його голубу гвардію, бо це закономірна покута за акцептування вже майже в усіх, так званих, християнських країнах, содомії... То лі єшо будя... fright
 
Мандрівник відповів на коментар G-style, 20.05.2025 - 12:56
Акценти розставлені невірно : тиранія - першопричина руйнації та деструкції. Дві світові війни вам у поміч.
 
G-style відповів на коментар Мандрівник, 21.05.2025 - 20:50
Сумно і не цікаво вести діалог з тими, хто оперує штампами з монополізованих сіоністами ЗМІ, освіти, науки і влади вже у всьому світі... А хто ті тирани? Це ж їхні плоть від плоті і кров від крові, такі як ленін-бланк, гітлер-шікельгрубер внук ротшільдів, сталін-джугашвілі, путін-епштейн, які за давнім їхнім принципом – розділяй і владарюй, очолюючи обидві сторони, втілюють їхню доктрину руйнації і деструкції, як прицип володіння світом.
Почитайте хоча б оце, щоб зрозуміти сенс нинішньої ситуаціїї.
https://www.poetryclub.com.ua/getpoem.php?id=942106
 
Іван Українець, 18.05.2025 - 09:58
12 12 hi
 
Мандрівник відповів на коментар Іван Українець, 18.05.2025 - 10:11
32 32 32
 

Нові твори
Доля правди
Поезія для дітей
Крила весни
Поезія для дітей