Туман

А  надворі  туман  сивий,  сивий,
Пташечки  переспівуються  у  туманній  імлі,
Сон  чіпляє  повіки,  сон  сьогодні  грайливий...
Світ  затих,  настороживши  вуха...  Чекає  подих  весни.

І  усе  б  то  нічого...  І  в  раю  б  цім  нам  жити.
Та  не  завжди  буває  так,  як  хочемо  ми.
Але,  друзі,  якщо  ні  на  мить  не  радіти,
То  загубимось  просто  у  сивій  журбі.

Й  пташечками  цвірінькатимемо  крізь  туман  і  негоду,
Намагаючись  душі  рідні  десь  віднайти,
А  знайшовши  зрадіємо,  та  чи  знайдемо  ту  нагороду
І  той  час  де  ми  радісні  всі?

адреса: https://www.poetryclub.com.ua/getpoem.php?id=1060767
Рубрика: Лірика кохання
дата надходження 13.04.2026
автор: DarkLordV