БУВАЛЬЩИНА

Жив-був  сирота
У  сякій  такій  країні.
І  скажу  я  вам  -  
Добре  жилось..

Оцій  дитині.
Голе  й  босе  хлопченя
Мало  хату  діда,
Два  вози  і  якусь  ще  там  скотину.

Захотілось  же  чомусь
Вивчитись  дитині.
В  універі  він  учився,
В  групі  тій...
         приватній.

За  усе  він  там  платив
То  ж  купався  в  маслі.
От  закінчив  універ
Та  й  пішов  таксистом.

Кучу  бабок  заробив
І  болячок  з  двісті.
От  тут  й  трапилипась  халепа  -
Попав  у  лікарню.

-Хочеш  жити  -  то  плати,
А  як  ні  -  то  в  псарню  (  морг  на  жаргоні).
От  продав  він  ту  хатину,
Що  від  діда  спадок.

 Операцію  зробили.
Став  він  хлопцем  вправним.
Без  кола  і  без  двора.
Ну,  а  що  поробиш.

Не  попав  він  й  в  зоопарк,
Хлопак  став  здоровий.
Двох  ще  зміг  би  він  скрутити
Та  їх  було  двісті.

От  скрутили,  повалили
І  хоча  б  в  радисти.
Ні...  здоров  -  от  одна  й  дорога,
Отака  у  сироти  та  солдатська  доля.

адреса: https://www.poetryclub.com.ua/getpoem.php?id=1060538
Рубрика: Лірика кохання
дата надходження 09.04.2026
автор: oreol