|
***
У тих паралельних Світах,
Де буваю — у снах,
Чи видіннях,
Я бачу два сонця..,
А в, де-яких — інше..,
Де місяць відбитий потрійно
Та небо незвичне
І поле колосся...
А ще я — буває,
Що бачу війну
В тому Задзеркаллі,
Що хоче проковтнути Землю,
Але...
Титани стоять у борні
Та ламають сили темні і злі..,
А в інших Світах —
Я літаю,
Втікаю,
Годую звірів,
Між ними живу
Та.., потім, як прокинуся —
Ще відчуваю їх запах
І... не вірю,
Що це є щось більше
Як сни...
Хоча...
Я впевнився вже
І час там — інший,
Яким я вертаюся
В силі,
А чи без неї —
У шоці,
Яким так я довго мовчав,
Щоби накінець зрозуміти,
Що все це є правда,
Яка
Живе у вимірах тих,
Що Квантові сили дають
Провістити
Щось зовсім нове...
Лиш не знаю :
Що саме..?
А так — все, як завжди :
Кавуся,
Вірші,
Смайлики,
Новини зі Світу
Та найголовніше —
Із України
Та тої війни,
Якою ми всі живемо,
Не день вже —
У вірі,
Що має принести
То світло,
Яким прагнемо,
Всі —
Перемогти..!
І буде це — правдою..!
Бо так мені кажуть
Тихенько, у підсвідомості —
Оці паралельні Світи...
____________________________
03.06.2026; Paris (Aurora) =======================
(!!!)
Навіжені мають рацію...
==================
Автор :::
Катинський Орест
https://www.stihi.in.ua/ua/avtor.php?author=55043&poem=513933
(Katynskyy Orest)
=============================
ID:
1063554
ТИП: Поезія СТИЛЬОВІ ЖАНРИ: Ліричний ВИД ТВОРУ: Вірш ТЕМАТИКА: Філософська лірика дата надходження: 04.06.2026 01:13:35
© дата внесення змiн: 04.06.2026 01:15:26
автор: Paris
Вкажіть причину вашої скарги
|