Коротке щастя відцвіло,
На землю впало пелюстками.
Та чи повернеться тепло,
Яке ми втратили з роками.
Всьому на світі ж межа,
Усе не можна віддавати.
Бо скоро вистигне душа,
Як нічим буде зігрівати.
А вже за осінню зима,
Погасла ватра не врятує..
Якщо вже іскорки нема,
То серце серця не почує.
- Твори добро, віддай тепло...
Ці догми творяться віками.
Та біле поле пролягло,
Холодним спогадом між нами...