💔💔💔😢🥺🤬😡😠💔💔💔
..біль..яка множиться щоденно..
..біль..до якої не звикаєш..
..ненависть народжена цим болем..
..біль у біль в тугу косу сплітаєш..
..і готовий ворога косити..
..аж під корінь.. навіть глибше, в землю..
..щоб забув слова і як просити..
..щоб навіки оркам було темно..
..ненависть і біль стискає подих..
..скільки їх кляли та проклинали..
..з болотів орду, що світ руйнує..
..щоб їх в болота усіх загнали..
#Leman