Все гарно , все прекрасно
дають поради чемні
навіть дають реколекції
і цілі Божественні лекції
а з церковного амвону
проповіді щирі
і хто б не повірив .
але я беру у руки Божу правду
всі що маю фізичні сили
та працею показую
як добро творити ...
а решта слова
просто без плодів
будуть людей смішити .
так робили в Європі
в Нідерландах
закрили 300 Церков ...
ось де є плоди
чи там була любов ...
23.02.2025 13:09:52
https://www.youtube.com/shorts/_odHy8Ya6A0