Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: G-style: То що, козаче…? - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ G-style відповів на коментар Катерина Собова, 03.06.2026 - 23:40
Дякую, п.Катерина! Не думали, бо їх так само дурили, як і нас тепер дурять нащадки тих, які дурили предків G-style відповів на коментар Ніна Незламна, 03.06.2026 - 23:30
Не плачте, п.Ніна, на тому світі буде веселіше... |
|
|
||||||||||||||||||||||||||