Покинь-мо нори!- Підемо в гори! -
Долучимо до ніг свічада,
Гарячий подих
В струмки занурим,
Немов би в міфи
Про Ельдорадо!
На відпочинку водою змиєм,
Відчувши рятівну підтримку
У плавнях жаби чарівної
У час короткої зупинки.
Знайдем в осяянні співзвуччя,
У воду додамо лимони,
У межах слів, словосполучень,
Як силу духу гегемона!
А хто не згоден із рухом долі,
Хто у полоні опортунізму -
Хай залишається на полі -
Ховає правду у евфемізмах!
А ми й надалі-но будем бігти
До перевтілення за обрій ,
Туди, де досить й малої крихти
Де нори кращі …тепліші ковдри.
p/s
https://www.youtube.com/watch?v=dh-_OGeMYh8&t=9s