Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Наталі Косенко - Пурик: Де ж хороша днина? - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ Надія Башинська, 03.06.2026 - 17:01
Та з надією в душі мріємо щоразу... Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Н-А-Д-І-Я, 03.06.2026 - 17:04
Сердечно дякую, Надю, за гарний коментар та душевність. Дивовижної Вам днини. Емма Конвалiя, 03.06.2026 - 16:18
Чудовий вірш, Наталі! І справді, хай цей холод заморозить ворогів! Хай навіки закує їхні серця! А в нас хай буде сонечко і злагода і мир! Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Емма Конвалiя, 03.06.2026 - 17:02
Щиро вдячна, Еммо, за чудовий коментар та миру і спокою всім нам. ВАЛЕНТИНАV, 03.06.2026 - 16:00
У мереживі весни загубилось літо,А думки-думки мої розлетілись світом, По узліссях і полях, по високих горах Де просочена земля на безмежних долах. Чудово. Дякую. Сподобалось. Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар ВАЛЕНТИНАV, 03.06.2026 - 16:11
Сердечно дякую Вам, за чудовий відгук та чуттєве сприйняття. Чарівної Вам днини. Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Сокол, 03.06.2026 - 08:47
Безмежно вдячна Вам, за високу оцінку та зворушний коментар. Так, природа дає нам зрозуміти цілісність життя. Гарної Вам днини. Lana P., 03.06.2026 - 01:44
Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Lana P., 03.06.2026 - 06:48
Щиросердечно дякую, Ланочко, за сильний та зворушний коментар. Гарної Вам літньої днини. Капелька, 02.06.2026 - 19:22
Нехай буде тепло, добро у душі, сім'ї, Україні і на всій Землі!Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Капелька, 02.06.2026 - 20:38
Сердечно вдячна, Олексію, за гарний коментар та чуттєве сприйняття. Чарівного Вам літечка. Катерина Собова, 02.06.2026 - 11:22
Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Катерина Собова, 02.06.2026 - 12:03
Дякую, будемо триматися! filaya, 02.06.2026 - 08:39
У мереживі весни загубилось літо,А думки-думки мої розлетілись світом, По узліссях і полях, по високих горах Де просочена земля на безмежних долах. Наталі! Краса й образність захоплює!!! Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар filaya, 02.06.2026 - 08:52
Щиросердечно вдячна, Станіславе, за високу оцінку та глибоке сприйняття твору. Нехай літо додає Вам насолоди. Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Grace, 02.06.2026 - 08:50
Щиро дякую Вам, за відгук та теплих Вам емоцій. Ніна Незламна, 02.06.2026 - 06:57
Та з надією в душі мріємо щоразу, Промовляємо весь час чарівливу фразу, Хай мандрує холод, сум, там де ворог скаче, Щоб відчув той біль і жах, що для серця значе. Нехай все так і буде! Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Ніна Незламна, 02.06.2026 - 07:11
Сердечно вдячна Вам, за прекрасний коментар та гарної Вам літньої днини. |
|
|
||||||||||||||||||||||||||