Господи пробач і захисти, атакують з неба супостати, дуже нам не хочеться вмирати, молимося сестри і брати! Господи, влучання знову є, люди під завалами в столиці, такий жах ніколи й не присниться, по будинках мирних ворог б'є! Вибухи страшенні, з висоти, падають ракети, слів немає, атака триває і триває, Господи благаю, захисти!