Серденько співає
Радісні пісні.
Щастя відчуває
Серденько в мені.
Щастя неокрає
Так, немов дитя
Мати, огортає.
Світле почуття
Це, неначе сонце,
Ніжить, зігріва.
Та невже не сон це?
Та невже явá
Це? Собі гадаю.
Дійсно, ява. Так,
Щастя відчуваю
Я солодкий смак
З серденьком, що б’ється,
І у тую ж мить
Радісно сміється
Лиш, а не щемить.
Щем його покинув.
Він у небуття
Темнеє полинув
На усе життя
Так, як і нещастя.
Серденько моє
Тільки світле щастя,
Що у ньому є
Нині, відчувати
Буде кожну мить,
Доки стукотати
Буде, доки жить
Буде все зі мною,
Доки ще життя
Плистиму рікою
Разом з ним і я.
Євген Ковальчук, 10. 04. 2022