В мене далекий друг , знайомий , ходить до польського костелу . Так собі зустрілися , вже після цієї розмови я на цю тему не веду з ним розмову . Він має пенсію таку - як я і дружина зарплату і ще мою пенсію і то він має більшу пенсію ... І я почав розмову про Бога , щоб разом якось піти допомогти , наприклад моєму другу в якого мінімальна пенсія ... І ще про інші теми про Бога . А він ... я знаю такого Бога як мене вчила мама , тобто те що я пропоную прийти із практичною допомогою чи просто десь для суспільства працювати - його не обходить . І ще він сказав - так навіть ксьонзи ... та і священникі твої так як ти хочеш ... не роблять . Далі я вже пояснювати йому нічого не хотів . Що далі ... він собі любить випити алкоголь хоч хворе серце і сам собі шкодить ... Що далі ... самі знаєте бо такі є випадки і у вас ...
07.09.2025 17:07:07
https://www.youtube.com/shorts/DNlNJ_HORyE