Сонце ясне та прекрасне,
Лагідно мене зігрій!
Й матиму життя я щасне,
Любий, милий друже мій.
Промені твої ласкаві
Хай потонуть у мені
І розчиняться, як в каві
Цукор на горнятка дні!
Дуже я тебе кохаю.
Дуже я тебе люблю.
Завдяки тобі я маю
Це життя. Тебе молю,
Не ховайся більш за хмари!
Зникнуть хай вони усі,
Наче білії примари!
Ти ж у всій свої красі
Сяй на світ цей, що не має
Ні початку, ні кінця!
Лагідно хай зігріває
Наші душі та серця
Разом з тілом ніжне, дивне,
Чарівне твоє тепло,
Щоб із ним же нерозривне
Повсякчас воно було,
Викликаючи пресвітлі,
Добрі лиш в них почуття,
Щоб вони, немов розквітлі
Квіти, протягом життя
Усього цвіли й буяли
В кожному із нас щомить
І бажанням наповняли
Усьому і всім робить
Лиш добро, щоб в щасті жи́ли
Люди всі на світі цім
І ніколи не тужили
Аніскілечки на нім!
Євген Ковальчук, 08. 04. 2022