Гонитва за смаками -
Продукти як цунамі...
До гострого життя -
Спецій гострота
В ковбасах, майонезах,
Кетчупах, консервах,
Звичних фастфудах...
Ах - ах - ах...
Відкривай, смакуй
Ароматизатори,
Стабілізатори,
Підсолоджувачі...
Загущувачі, барвники,
Консерванти...
Хочеш ГМО ?
Будь - ласка !
На здоров'я !
Якщо воно ще буде
Після того всього
Спожитого...
Окрім того
Перці в асортименті :
Чілі та духмяний,
Білий, чорний, кольоровий...
Боже, дай вижити !..
Часник, звичайно, теж
Додає пожеж...
В організмі транс !
Точніше - "ТРАНСЖИРИ"...
Глутамат натрію,
Бензоат натрію,
Крохмаль модифікований...
А я хто - піддослідний експеримент ?
Бери - бери, "снікерсуй" !
Ще забув про кардамон,
Майоран, гвоздику,
Коріандр, орегано...
Так, для тонусу, мабуть,
Підійде усе підряд...
Щось у роті пересохло,
Голова чомусь болить,
Серце шле сигнал : тік - тік...
Візьму "Живчик",
Але там те саме :
"Е 211" !
Беріть і розпишіться
Або не купуйте...
Рухаю губами,
Яблуко шукаю...
Вкотре повторюю
Сам собі до себе :
"Буду їсти кашку,
Сало із картоплею,
Борщ домашній
На сметані...
І капусту квашену,
можна, й молоду,
Бо сезон вже розпочався.
Ягоди не оминати,
Ач, як дивляться спокусами -
Оченятами з вітамінами..."
П.С. Насіння соняшника на десерт лускати для заспокоєння нервової системи у системі різноманітних неоднозначних явищ.
ID:
1063340
ТИП: Поезія СТИЛЬОВІ ЖАНРИ: Оповідний ВИД ТВОРУ: Епіграма ТЕМАТИКА: Дотепні, сучасні епіграми дата надходження: 31.05.2026 11:16:27
© дата внесення змiн: 31.05.2026 19:30:46
автор: Мандрівник
Вкажіть причину вашої скарги
|