Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Родвін: Я і бабця добре ладим - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ Катерина Собова, 19.05.2026 - 10:33
Ніна Незламна, 19.05.2026 - 09:55
Наталі Косенко - Пурик, 19.05.2026 - 09:47
Гарненько ладнають бабця з онуком. Цікаво та чудово відобразили у вірші і ілюстрація вдало підібрана до сюжету. |
|
|
|||||||||||||||||||||||||||