Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Надія Башинська: ЗЕРНА ПРАВДИ - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ Надія Башинська відповів на коментар Райка, 30.05.2026 - 06:42
Ростислав Сердешний, 24.05.2026 - 00:20
У добра завжди більша сила, ніж у зла, навіть якщо лишається у світі лише одна-єдина його зернина, то й вона здатна, проростаючи, подолати легіон зла Надія Башинська відповів на коментар Ростислав Сердешний, 30.05.2026 - 06:38
Капелька, 24.05.2026 - 00:05
Звісно, підливая масла у вогонь, вогонь неможливо затушити, але якщо підрізати корні зла - брехню, маніпуляції, злочинну вседозволеність, безкарність, рабовласницький лад системи, рабство від ФРС, рабство від релігій, які або наполягають підставляти щоку для зла, або знищувати невірних, поганих чи необраних. Дякую, Надіє, за чуттевий вірш і за те, що торкаєтеся таких серйозних тем! Надія Башинська відповів на коментар Капелька, 30.05.2026 - 06:35
Олекса Удайко, 22.05.2026 - 10:53
Надія Башинська відповів на коментар Олекса Удайко, 30.05.2026 - 06:33
Lana P., 21.05.2026 - 18:57
коли немає зла - не знатимо добра...таке життя у протистояннях... Рясна Морва, 20.05.2026 - 20:17
Часто думаю я, що у світі є зло,щоб ми більше добра всі робили. А коли проростуть зерна Правди між нас, то не стане у зла більше сили. Надія Тополя, 19.05.2026 - 19:26
Завжди де добро там і зло. Вони взаємо повязані між собою. Вони завжди поруч і так буде завжди. Це не роздільне. так як темне і світле. Надія Башинська відповів на коментар Надія Тополя, 22.05.2026 - 05:38
Хочеться побільше світла. Галина Лябук, 19.05.2026 - 08:45
Вічне протистояння добра і зла.Те зло настільки вкоренилося, що важко буде, ой, важко... Наболіла тема, яку підняли у вірші, Надійко. Надія Башинська відповів на коментар Галина Лябук, 22.05.2026 - 05:35
Надія Башинська відповів на коментар Катерина Собова, 18.05.2026 - 06:21
Світлая (Світлана Пирогова), 17.05.2026 - 21:38
Надія Башинська відповів на коментар Світлая (Світлана Пирогова), 18.05.2026 - 06:18
Надія Башинська відповів на коментар liza Bird, 18.05.2026 - 06:13
Іван Мотрюк, 17.05.2026 - 17:32
Надія Башинська відповів на коментар Іван Мотрюк, 17.05.2026 - 18:02
Наталі Косенко - Пурик, 17.05.2026 - 17:31
Чудово і дуже мудро. Дякую, за вірш, над яким всім варто задуматись. Будемо викоріняти зло та творити добро. Надія Башинська відповів на коментар Наталі Косенко - Пурик, 17.05.2026 - 17:58
Треба дуже постаратися всім, Наталі! Віримо, що справимося! Ніна Незламна, 17.05.2026 - 16:52
|
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||