Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: oreol: Всі ми різні. - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ filaya, 18.05.2026 - 07:47
Війна і гроші...в цьому заковика! Й в цьому ми різні... Одні пишуть - другі крадуть! Я собі дивуюся - скільки можна в такому світі бути романтиком? Аж гидко стає! Слово честі! Цих тварин давно настав час вбивати.Вони навіть солдат не жаліють...
хтось вас заставляє йти наче насмішили, кожен живе в своїх реаліях чи ілюзіях, більшість роблять вигляд.. посміхаються й брешуть.. ой як же обманюють.. там солодко туди вам усім дорога ( тим кому не хочеться бачити те що відбувається, хто на стороні тих, хто на коні, навіть коли вони злочинці, бо так зручно в диний момент часу, всі бояться лише одного - що рано чи пізно ця лавочка прикриється, бо так потійно бути не може.
Катерина Собова, 17.05.2026 - 22:51
oreol відповів на коментар Катерина Собова, 18.05.2026 - 07:22
Згоден з вами, навіть війна скінчиться - миру не буде,цього бояться, про це знають, тому й стараютьс япевно, щоб ніхто не повернувся живим, бо прийдеться відповідати, попють місяць піля війни, всі гроші зароблені на крові залшать у шинку, а далі? Що далі. Задумуються хто винен і чому він не наказаний і не той, хто та маніпулює, знайдуть кожен свого конкретного, хто зламав життя людини і кату буде по заслугам і ніхто не змилується і не скривиться за ними навіть, вони це прекрасно знають Ніна Незламна, 17.05.2026 - 16:48
oreol відповів на коментар Ніна Незламна, 17.05.2026 - 18:21
Ми різних епох діти, виховання різне,переконння різні, різний життєвий досвід, різні нацціональності, про це мовчать та Україна багатонаціональна, різні касти й соціальні класи, проте це теж замовчується, у різних прослойок суспільнства інтереси не те що різні - протилежні, регіони й ті різні і там люди бажають абсолютно різного, на словах можна що хоч сказати та так воно просто є, навіть сусіди й то часто хочуть взагалі протилежного, проте раніше були людяні, ніхто цією ненависниькою пропагандою не промивав мозги, а зараз та як у ті Германії 38 року, і вперед, а куди і де це перед ніхто не знає, навіть ті, хто посилає, бо він думає що то вони туди, а я тут буду царьком чи в кріслі, в штабі, всі хочуть керувати, а от робити уже ніхто не хоче. Так бути не може, ми в такомуу тупіку, що про це й подумати просто страшно от ніхто вже й не думає, коли тобі за 70 це куди ще не йшло, а молодші сорокалітні та вони теж жити хочуть, отримувати хоч мізерну а пенсію, а згідно нових указів і законів до пенсії вони не доживуть просто - з кожнимновим роком як прописано пенсійний граничний вік виходу на пенсію зростає на рік.Погляди тут до одного місця - є папери, які назвали законами, що людину не те що опускають, а майбутнє ставлять під сумнів, навіть життя. Капелька, 17.05.2026 - 12:18
Серйозна, актуальна тема і вміло передано в творі одну сторону медалі і до речі не найкращу сторону. Дякую, oreol, за критичність і свободу погляду. В кожній країні в тому числі в Україні, "грають" на патриотизмі. Людство тримають як лебідя, рака і щуку, а віз і нині там. Нормального життя не планується ні в якій країні. Коцтабори-дата-центри з шаленою швидкістю будуються у всіх країнах цього світу і багато розумних людей бачать, що в Україні будується саме такий концтабір для людей як і в інших країнах. Українців утилізірують обі країни-корпорації і однаково завозять на місце утилізованих імігрантів. Все іде по плану, аще якщо мовити відкритим текстом - договірняк з самого початку. Хто гроші плате, той і музику замовляє, але чомусь до двох сторін ніяк не дійде ця проста, народна мудрість мовлена нашими батьками і нашими предками.
майбутнього просто нема, вірять в брехню й утопію, ніхто не хоче навіть думати, бачить штучно створену загрозу та не бачить катастрофи, якої не минути, все лише нажаль починається.
Якщо копнути діти - наше майбутнє, а ви знаєте цих дітей, ви впевні, що в цьому майбутньому вам буде місце? Хто повернеться з ЄС, чи то ваші діти, що вони доброго зроблять саме для вас. Та нічого. Схочуть панувати. Я мовчу навіть про явні загрози, не потрібно бути Нострадамусом, щоб розуміти, що ситуацція лише погіршується, а більшість зазомбовані й логіка взагалі відсутня, захисту людині нема взагалі, це словами навіть не виразити в якому ми становищі та це не очевидно ще. |
|
|
||||||||||||||||||||||||||