змазюкали вже худорлявість власну де злоботворність сутності тьмяніє без небес і від краси вже кольори всі відділилися навіщось , мабуть день у захланність власну впав щоби війною відбиралося в усіх дітей майбутнє , а ти казав що винен ще якийсь єврей й може москаль , а я кажу вже треба схаменутись , не винний бо якийсь народ , а винен в бездіяльності добра вже кожен власний САМ !
21.10.2024 20:58:01
https://www.youtube.com/shorts/5sA4ZbtYA8Q