Ти здався чи щось трапилось у тебе?
Я тебе дуже рада бачить, та не впізнаю..
Ти - ніби ти, але в тобі немає себе,
Ти - іншим став, не тим, кого з закритими очами я відчую і знайду.
Ти загубив себе, мене, когось іще, надію?
Ти втратив сили, віру… у любов?
Твій погляд - він далеко, ніби полетів у вирій…
І я не знаю, чи в мій край я його повернути зможу знов.
Та це - нічого, усе добре буде:
Тут, там, десь поряд чи в чужім краю…
Я тільки не прийму, не зрозумію і тебе … забуду,
Якщо твій погляд і душа - здалися й зрадили самі собі.