Палко я бажаю,
Щоб дійшло до краю,
Щоб скінчилось все,
Що лиш зло несе
Всім, також усьому
В світі цім земному
Назавжди, навік,
Щоб його повік
Не було. Хай лихо
Оминає тихо
Кожного із нас!
Хай настане час
Злагоди та згоди!
Хай усі народи
В ньому лиш живуть
І в серцях несуть
Світлі почування
Й думи! Хай остання
Темним мить прийде!
Хай ніхто й ніде
Більше їх не має,
Доки проживає
В світі цім земнім,
Бо життя сенс в тім,
Звісно, полягає,
Щоб усяк, хто має
Ще його, йому
Лиш радів. Тому
Хай так й буде всюди
Та у всіх вас, люди!
Євген Ковальчук, 28. 03. 2022