Життя прожито більшу половину, є що згадати, сотні таємниць, можливо хто погане кине в спину, адже буття складається з дрібниць! Не всі сприймають нашу точку зору, є заздрісники в кожного із нас, одні внизу, а інші пішли вгору, а хто є хто покаже тільки час! Життя пробігло неймовірно швидко, піввіку пролетіло день за днем... скрута, війна і лікаря візитка, нині на жаль все більшає проблем...