Яка краса - ці росяні світанки,
Це сонце, що дарує нам тепло.
Любові наливає філіжанки,
І "зайчиком" виблискує крізь скло.
Сміється вишня ніжними квітками,
Трава, мов килим, в білих пелюстках.
Садок, який дзвенить в цю мить піснями,
Стріча весну з кульбабкою в руках.
Блакитне небо - океан глибокий,
Воно для всіх, і в кожного своє!
Бо травень місяць, мов неділя року,
Урочисто щоразу настає.
І ті бузки пахучі біля тину
Ночами будуть снитися мені.
Всім серцем обіймаю Україну,
В такі погожі неповторні дні!