І знову нелюди бомбили.
Земля горить і небеса.
Під сивим попелом зітліли
Надія, віра і краса.
Весна не в змозі всі руїни
Покрити цвітом і життям.
Не буде в серці України
Прощення лютим ворогам.
Найбільш болить - страждають діти,
Закрий їх, Боже! Сохрани!
Вони прийшли в цей світ, щоб жити,
А бачать всі жахи війни...
Не всі вдалося пережити
В цю ніч трагедію страшну.
... Слова єдиної молитви -
Мій Боже! Зупини війну!
Летить, мов дим, над білим світом,
Той крик страшний, уже без слів.
За те, що гинуть наші діти,
Скарай, мій Боже, ворогів!
Безжально так, і без пощади,
Назавжди, скрізь, на всій землі.
Щоб не проводили "паради"
Ніколи більше мosk@лі.