Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Галина Лябук: Неждана гостя. (жартівливо) - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ Галина Лябук відповів на коментар Зоя Енеївна, 30.05.2026 - 16:53
Сердечно вдячна, Зоєчко, за постійну підтримку, завжди рада Вашим відвідинам. ВАЛЕНТИНАV, 27.05.2026 - 14:07
Останнім часом наша Муза не весела до нас навідується.Дай Боже, щоб тематика війни у наших віршах змінилася на любов та злагоду... Галина Лябук відповів на коментар ВАЛЕНТИНАV, 27.05.2026 - 17:10
Стовідсотково погоджуюсь з Вашими думками, адже, кожний з нас саме цього хоче. Спасибі, Валю, за підтримку.Капелька, 23.05.2026 - 22:29
Розвеселили віршем, а Музу заінтриговали завиванцями! Галина Лябук відповів на коментар Капелька, 24.05.2026 - 18:03
Ось так і приходиться: завиванці готувати і Музу зустрічати. Рясна Морва, 20.05.2026 - 20:22
Вже й прощання... Що гадати? Сумно Музу відпускати. - Ну, заходь до мене вранці, Приготую завиванці Й принесеш сюрприз до хати. Галина Лябук відповів на коментар Рясна Морва, 21.05.2026 - 18:03
Щиросердечне спасибі за таку солідарну підтримку. ЗавждиВам рада. Надія Тополя, 19.05.2026 - 18:19
дуже гарний, мудрий і веселий вірш. Треба ж таке придумати...Просто чудово. Галина Лябук відповів на коментар Надія Тополя, 20.05.2026 - 21:04
Щиросердечно дякую, Надійко, за щирий і дуже гарний коментар. Ой, не часто заходить до мене Муза, тому вже заманюю, задобрюю як можу і чим можу. Валентина Ланевич, 19.05.2026 - 14:16
Муза дівчина примхлива, як піде гуляти, то годі її догукатися. Галина Лябук відповів на коментар Валентина Ланевич, 19.05.2026 - 17:05
Саме так, Валю, не догукатися, тому й так не часто пишу. Спасибі, що постійно підтримуєте добрим словом. Ростислав Сердешний, 17.05.2026 - 02:20
О це Муза й не забуває, попри всі обставини, інколи завітати в гості. Галина Лябук відповів на коментар Ростислав Сердешний, 19.05.2026 - 16:15
Красно дякую за щире, тепле слово й розуміння.Дуже приємно. Зелений Гай, 16.05.2026 - 21:50
Ця дівчинка з характером. Як є час вільний вона десь гуляє. А то прийде серед ночі і шепоче і шепоче Галина Лябук відповів на коментар Зелений Гай, 19.05.2026 - 15:59
Саме так і відбувається: то сон відбере, то справи якісь чи плани перенесеГалина Лябук відповів на коментар Leskiv, 19.05.2026 - 12:36
Сердечно дякую за чудовий відгук. Дуже приємно.Галина Лябук відповів на коментар Віктор Варварич, 18.05.2026 - 15:56
Щиро вдячна, Вікторе, за теплу і постійну підтримку моєї творчості. Завжди приємно. Світлая (Світлана Пирогова), 15.05.2026 - 21:00
Цей образ Музи-бешкетниці, яка змушує поета пітніти над папером, поки холонуть завиванці, дуже влучний і самоіронічний. Особливо потішило оце поєднання високого натхнення та «підстругування олівця» — знайома ситуація для кожного, хто хоч раз намагався впіймати думку за хвіст. Галина Лябук відповів на коментар Світлая (Світлана Пирогова), 18.05.2026 - 15:24
Сердечно дякую, Світланочко, за дуже гарний, такий щирий і змістовний коментар. Дуже приємно і завжди рада Вам. Ніна Незламна, 15.05.2026 - 20:30
Галина Лябук відповів на коментар Ніна Незламна, 18.05.2026 - 13:33
Норовлива моя Муза, Ніночко, змушена заманювати, бо все рідше й рідше заходить. Величезне дякую Вам за чудовий відгук. Paris, 15.05.2026 - 16:27
Дуже цікава зустріч, що дала можливість... Пречудово, якось легко та приємно читати.., але треба би докінчити, або продовжити ще... З повагою О-М Галина Лябук відповів на коментар Paris, 16.05.2026 - 17:15
Думаю, п. Оресте, що моя гостя принесе продовження, адже вона являється хоч рідко, але мітко. Красно дякую за прекрасний коментар. Н-А-Д-І-Я, 15.05.2026 - 15:54
Хай ця гостя приходить часто до вас. Галина Лябук відповів на коментар Н-А-Д-І-Я, 17.05.2026 - 14:42
Щиросердечно дякую, Надієчко, за підтримку і побажання. Як я її не заманюю, але не так часто вона приходить, як хотілося б. Ну, вже як є. Галина Лябук відповів на коментар liza Bird, 17.05.2026 - 10:17
Вона в мене така довгоочікувана, Лізочко, тому й пишу не так часто, як би хотілося. Дуже вдячна Вам |
|
|
||||||||||||||||||||||||||