МАЛО ДОБРА .
Багато із нас читачів , слухачів каже - а в світі так мало добра ... Або каже а що я можу зробити ... Або взагалі зневірився і втік з усіх усюд і десь в бездіяльності чи безнадії живе чи спить , а може вже й хворіє і мовчить . Я , мало знаю і розумію , я мало що сам можу , але ... Я всім кажу одне як я стараюся робити добро . Ось десь послухав добре слово , чи передачу по телевізору чи десь по іншому зустрів інформацію - по перше я ставлю лайк , напишу якщо можу добрі слова підтримки , а згодом порекомендую знайомим про цей матеріал чи взагалі добрий сайт чи ютуб канал чи інші можливості поділитися із людьми . І ось дивись - я сам не створив можливо щось добре , а може не хотів створити ... але іншим передав , розповсюдив добро і ... дивишся сонце світлішим стало , дощ усміхається , а усміхнувся добрим словом і ... а може хтось краще вміє - я весь час підтримаю все що знаю чи мені передали ... і добра стало більше ...
07.09.2025 10:52:08
https://www.youtube.com/shorts/_Xt6DN4O3YU