Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: filaya: Теперь я начинаю понимать - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ Емма Конвалiя, 14.05.2026 - 19:50
Кохання не завжди солодке, іноді і гірчить. Чудовий вірш! Дуже життєвий і правдивий! Наталі Косенко - Пурик, 14.05.2026 - 07:22
Родная, ты теперь молчишь…И горестно, и тяжко мне… Я знаю, ты меня простишь... Мы будем видится во сне. Зворушні і дуже щемні рядки. З розлукою змагатись завжди тяжко. |
|
|
|||||||||||||||||||||||