Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Наталі Косенко - Пурик: Колись ти мене пригортала - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Віктор Варварич, 16.05.2026 - 09:40
Безмежно дякую, Вікторе, за високу оцінку та прекрасний відгук. Дивовижних Вам згадок. Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Надія Тополя, 16.05.2026 - 06:49
Сердечно дякую, Надю, за гарний відгук та чудових Вам спогадів. ВАЛЕНТИНАV, 15.05.2026 - 18:05
Чуйно та щемно...згадується своє минуле... Час не зупинити, спогади не заборонити... Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар ВАЛЕНТИНАV, 16.05.2026 - 06:48
Щиро дякую Вам, за чуттєвий коментар та теплих Вам згадок. Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Н-А-Д-І-Я, 15.05.2026 - 16:52
Щиросердечно дякую, Надю, за гарний та душевний відгук. Чарівних Вам спогадів. Емма Конвалiя, 14.05.2026 - 19:31
Як зворушливо, Наталі! З щемом і любов'ю! Бережіть свої теплі спогади, навіть, коли стає сумно. Бо вони роблять нас живими і чуйними! Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Емма Конвалiя, 14.05.2026 - 20:14
Сердечно дякую, Еммо, за зворушливий коментар та чудових Вам згадок. Катерина Собова, 14.05.2026 - 17:43
Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Катерина Собова, 14.05.2026 - 20:13
Щиро вдячна Катериночко, за теплий коментар та милих вам спогадів. Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар liza Bird, 14.05.2026 - 17:32
Сердечно дякую, Лізо, за чудовий коментар та чуттєве сприйняття. Чарівних Вам спогадів. Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Дружня рука, 14.05.2026 - 17:31
Щиро вдячна, за теплий відгук та приємних Вам згадок. Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар oreol, 14.05.2026 - 12:19
Щиро вдячна, за відгук та теплих Вам згадок. filaya, 14.05.2026 - 08:22
Усе завмирає, згадала...І душу наповнює щем... Колись ти мене пригортала, Вмивавши солодким дощем. Щемні рядки...дитинство ніколи не забувається! Чудовий вірш! Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар filaya, 14.05.2026 - 08:37
Щиро дякую, Станіславе, за чудовий коментар та приємних Вам спогадів. Ніна Незламна, 14.05.2026 - 07:10
В думках я листаю хвилини, А в се́рденьку стукає сум, Можливо таємно полину У ту найріднішу красу. Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Ніна Незламна, 14.05.2026 - 07:26
Сердечно вдячна, Ніно, за привабливий коментар та глибоке сприйняття твору. Гарних Вам згадок. |
|
|
||||||||||||||||||||||