Та як же так? Ще скільки того лиха
Зазнає Україна в цій війні?
Летить над світом смертоносний вихор,
І яблуні цвітуть у сивині.
І плаче день травневий без упину,
Без слів і сліз, без грому і дощу.
Руїни, біль... Страждання України
Я ворогам ніколи не прощу.
Це мав би бути благодатний травень,
Найкращий місяць року на землі...
Цвіте весна, а люди помирають,
Від божевілля карлика в кр&млі.
Та як же так? І скільки часу буде
Дивитись світ на спалену весну?
Благають діти - схаменіться, люди!
І зупиніть сьогодні цю війну.