Йде жорстока війна уже кілька літ,
не видно світла, ні кінця ні краю. -
Вбивають українців нації цвіт,
знищують дерево життя у маю.
Це не з марсу вітер, не армагедон
Це воює з болота хижа орда.
Заховав від людей сонце демон,
І йде за життя запекла боротьба.
Спалюють у вогні наш храм і наш дім ,
Стирають села, міста з лиця землі.
Горить усе у попіл, стелиться дим,
Не видно схід сонця у сірій імлі.
Що чекає завтра ніхто незнає?..
Йдуть воїни у бій у пекло війни.
Мати в сиру землю дитя ховає,
І в могилах найкращі дочки, сини .
Скажи, нам росіє, який твій герой ?...
Разін, пугачов, чи з пітера вова?.
Чи кремлівські бояри є твій ізгой? ,
Твоя міць, сила, твоя рать дворова.
Звідки, йдуть усі біди і тривоги ,
А чи не від рук червоного попа?...
Що освячував вбивцю у дорогу,
I війна тягне **руський мір** у болота.