Пустився берега, а берег ледве видно -
В зомлілий день античний погляд в ліс,
Слід вівчаря на тлі безсмертних блідне ,
Шкода землі і весь посохлий хмиз!
Вуаль жива іще, іще живуть по двоє,
Але вже жаль часу у спокої куртин,
Коли у досвітку обоє є рябоє,
Коли печаль занедбана в полоні скатертин,
Щоб промовляти з наголосом слово,
Щоби ховати пустку у кутку,
Як шерех шашілі - дієво, безголово
Як жовті пабліки брехню плітковмістку…
p/s
https://www.youtube.com/watch?v=9DDG9Bg0ALc