Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: G-style: Щоб все шито-крито було… - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ G-style відповів на коментар Ніна Незламна, 13.05.2026 - 08:09
Дякую, п.Ніна, за співчутливий відгук G-style відповів на коментар Катерина Собова, 12.05.2026 - 19:48
Дякую, п.Катерина, за таке влучне доповнення! |
|
|
||||||||||||||||||||||||||