Сайт поезії, вірші, поздоровлення у віршах :: Наталі Косенко - Пурик: Осіння магія (О) - ВІРШ |
|
UA | FR | RU Рожевий сайт сучасної поезії |
|
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі..
КОМЕНТАРІ Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Капелька, 25.05.2026 - 09:30
Безмежно вдячна, шановний друже, за високу оцінку та прекрасний коментар. Гарного Вам настрою та приємно, що не забуваєте. Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Надія Тополя, 16.05.2026 - 06:51
Сердечно дякую, Надю, за привабливий відгук та гарного Вам настрою. Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Надія Башинська, 14.05.2026 - 06:45
Сердечно дякую, Надю, за привабливий відгук та гарного Вам настрою. Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Катерина Собова, 12.05.2026 - 20:30
Безмежно вдячна, Катериночко, за таку високу оцінку та шикарний коментар. нехай краса завжди Вас зачаровує. Емма Конвалiя, 12.05.2026 - 18:23
Як майстерно і як гарно! Чудовий вірш, Наталі! По-осінньому золотий, духмяний і затишний! Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Емма Конвалiя, 12.05.2026 - 20:27
Безмежно дякую, Еммо, за високу оцінку та розкішний відгук. Нехай краса завжди Вас чарує та надихає. Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Ніна Незламна, 12.05.2026 - 12:28
Безмежно вдячна, Ніно, за високу оціку та шикарний відгук. Прекрасних Вам емоцій на весь день. Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар Зоя Енеївна, 12.05.2026 - 10:03
Дуже дякую, Зоє Енеївно, за високу оцінку та глибоке сприйняття. Рада Вас знову бачити. liza Bird, 12.05.2026 - 08:28
Ніколи не любила осінь, а останнім часом все більше бачу її неповторність...ви чудово нагадали про це, дякую Наталі! Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар liza Bird, 12.05.2026 - 08:51
Сердечно вдячна, Лізо, за чудовий та чуттєвий коментар. Ви так написали про осінь, це ніби мої слова, бо я теж раніше її не любила. Та згодом чим більше пишеш, тим більше нею захоплюєшся. Я навіть би сказала. що ні за жодну пору не можливо так писати багатограно, як про осінь. Щось я розписалась ... filaya, 12.05.2026 - 07:48
Обережно ступаю, іду,Ой, як листя кружляє навколо, Осінь милу люблю золоту, Оповиту розкішним подолом. Супер осіння Поезія!!! Я також люблю Осінь! Багато писав на цю тему! Наталі! Вірш дуже сподобався!!! Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар filaya, 12.05.2026 - 07:57
Безмежно дякую, Станіславе, за високу оцінку та такий зворушливий коментар. Мені здається, що хто пише вірші, той не може не любити осені. Вона така різнобарвна і така хвилююча. Про неї можна писати безперервно. Наталі Косенко - Пурик відповів на коментар oreol, 12.05.2026 - 07:51
Щиро вдячна, за відгук та чудового настрою. |
|
|
||||||||||||||||||||||